preskoči na sadržaj

Novità

3a, 3d, 3e,2a,2b, 2c, 2d - LABORATORI con il Centro di volontariato - Progetto ProActive

Autor: Debora Radolović, 24. 1. 2020.

Gentili allievi,

inoltro qui sotto l'informazione inerente al progetto che ha visto partecipare le classi: 3a, 3d, 3e,2a,2b, 2c, 2d ad un laboratorio introduttivo. Per qualsiasi ulteriore informazione siete gentilmente pregati di venire da me.

Cordialmente,

la preside

Nakon jednokratnih, slijedi nam ciklus radionica. Ciklus će se održati u nizu od 4 radionica po 90 minuta (dva školska sata). Prema projektnoj prijavi, ciklusom ćemo obuhvatiti ukupno 40 učenika u 3 partnerske škole. Stoga, iz Vaše škole očekujemo najmanje 10 učenika/ca (ali ne više od 15). Radionice će se održati u prostoru škole u terminima koje još moramo potvrditi, a najidealnije bi bilo zadnja dva školska sata, odnosno 7. i 8. sat (13:15-14:50), kako bismo se prilagodili i putnicima, ali i što manje "ulazili" u njima već "zatrpano" slobodno vrijeme, kada imaju slobodne izvanškolske aktivnosti.

Mi smo kroz radionice naglašavali da se zainteresirani učenici/ce mogu prijaviti kod ravnateljice ili kod prof. Mirke Černi, s obzirom da ste vas dvije kontakt osobe, odnosno osobe zadužene za provedbu projekta ProActive u školi (prvenstveno smo naglašavali Vas jer nje nema svaki dan u školi).

Molimo vas da i na web stranici škole (i ako imate društvene mreže) podijelite sliku koju šaljemo u prilogu kako bi što više učenika bilo informirano o mogućnosti. Očekujemo i dalje učenike 2. i 3. razreda, ali mogu se prijaviti i drugi. Rok za prijavu je 31. siječnja, a radionice će se održati kroz veljaču i najkasnije ožujak.

Osim putem društvenih mreža, molimo vas da što više razrednika/ca informirate o projektu i ciklusu te da oni dodatno motiviraju i podsjete svoje učenike/ce da su prijave kod Vas do 31. siječnja.

Orario delle lezioni

Priloženi dokumenti:
ORARIO.pdf

REGISTRO ELETTRONICO

Tedesco e diplomi DSD

Biblioteca scolastica
Inchiesta
Nella mia biblioteca scolastica di solito trovo il materiale, i libri e le informazioni richieste

Calendario
« Prosinac 2020 »

Pericoli di internet

Priloženi dokumenti: